Mobilní aplikace a správa financí
Finance

Mobilní aplikace aneb správa financí

Určitě s námi budete souhlasit, že je správné mít finanční prostředky plně pod kontrolou. Pokud chcete mít rodinný rozpočet pod neustálým dohledem, měli byste si začít psát veškeré výdaje i příjmy. Rozhodně ale zapomeňte na nepraktické tabulky na papíře nebo v počítači. Ve světě mobilních telefonů byste bezesporu měli začít využívat mobilní aplikace, které vám s tímto problémem mohou během krátké chvíle pomoci.

Mobilní aplikace aneb správa financí

Jestliže nedokážete se svými finančními prostředky vyjít, možná byste měli uvažovat nad tím, že si do mobilního telefonu pořídíte aplikaci na správu finančních prostředků. Přece jenom v dnešní moderní době máte mobilní telefon neustále po ruce. Proč v něm nemít jednu aplikaci navíc, která se vám postará o důležitou součást vašeho života. Sami uznáte, že bez finančních prostředku dnes příliš dlouho nevydrží, protože si za ně můžete pořídit prakticky cokoliv, co k životu budete potřebovat. Ať už se to týká platby za pronájem nebo nákup potravin. Pojďme se podívat společně na mobilní aplikace.

Mobilní aplikace aneb správa financí

Jednou z nejvyhledávanějších aplikací je tzv. eÚčty. Jedná se o českou aplikaci, kterou můžete využívat bez problému i v offline režimu. Kromě toho je aplikace plně zdarma, takže veškeré důležité funkce využíváte bez platně. Zadáte-li svému partnerovi práva do svého účtu v této aplikaci, může do ní nahrávat své výdaje i příjmy on. Oba tak budete mít nad sebou plnou kontrolu. Na konci měsíce si můžete stanovit výsledky, za to byste měli utrácet méně a kde naopak zbytečně šetříte své finanční prostředky. Druhou aplikací je Speende. Jde o aplikaci podobnou první variantě. Aplikace nabízí i vložení fotografie účtenky.

Jaké další aplikace existují?

Představíme vám aplikaci v anglickém jazyce. Pokud ovládáte angličtinu, oceníte její funkce a bezplatnost. Jestliže vyzkoušíte bezplatnou verzi, získáte tím velké množství úžasných funkcí, které se vám budou hodit. Kvalitní zpracování aplikace a měsíční výdaje tak budete mít neustále v kapse.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *