Moderní koupelny je potřeba vybavit jednoduše a chytře
Bydlení

Moderní koupelny je potřeba vybavit jednoduše.

Moderní koupelna je v první řadě o jednoduchosti. Pokud si pamatujete doby, kdy bylo možné mít v koupelně pouze bílou barvu, pak byste se měli seznámit s novými trendy. Dnešní koupelny totiž mohou být stejně vybavené, jako ostatní místnosti. Alespoň co se týče z pohledu barev. Jestliže tedy toužíte například po černé nebo červené koupelně, nic vám v tom nebude bránit.

Hodina denně v koupelně?

Ještě pár let zpět bylo normální, že jste v koupelně trávili nanejvýš hodinu denně. Dnes jsou technologie a vymoženosti natolik posunuty, že každodenní hodinka opravdu nestačí. Kromě podstatné hygieny tady trávíme daleko více času. Zvlášť pokud se jedná o ženy. Ty jsou schopné v koupelně strávit bez problému až tři hodiny. Určitě uznáte, že podle toho by také měla vypadat samotná místnost.

Moderní koupelny je potřeba vybavit jednoduše.

Koupelnu lze přizpůsobit ostatním místnostem v bytě nebo rodinném domě. Pokud je vaše oblíbená barva červená, ale nedokáže si v ní představit koupelnu, udělejte to opačným způsobem. Ponechte koupelnu bílou a nakupte pouze červené doplňky. Koupelna pomocí červených doplňků vynikne a vy se tak každé ráno na ní budete těšit. V módě je kromě červené již jednou zmiňovaná černá. Při volbě černé koupelny je dobré ji zkombinovat s bílou. Úplně stejně, jako u předchozí varianty.

Vybavení by mělo být kvalitní a vzhledově sedící

Vybavení do koupelny je důležité vybírat nejenom podle vzhledu, ale i materiálu. Je sice fajn mít vzhledově nádhernou koupelnu, ovšem k čemu vám bude, pokud se koupelnový nábytek začne po uplynutí záruční doby loupat? Taková koupelna následně nevypadá vůbec hezky, a mimo toho máte další starosti navíc.

Jestliže si vybíráte mezi sprchovým koutem a vanou, musíte nejprve zvážit vaše prostorové možnosti. Koupelna by měla mít po usazení vany nebo sprchového koutu volné místo pro snazší pohyb. Pokud už je vaše místnost téměř vybavená a chybí vám ještě sprchovací kout nebo vana, rozhodně sáhněte po první variantě.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *