Jak ušetřit peníze za volání
Finance

Jak ušetřit peníze za volání 

Trápí vás vysoké účty za telefon a nedaří se vám dosáhnout jejich snížení? Připravili jsme pro vás několik jednoduchých tipů, které vám v této situaci mohou být nápomocné. 

Volba správného tarifu 

Naprostým základem pro výhodné volání je výběr správného tarifu. Podívejte se na aktuální nabídku všech operátorů a pokuste se najít takovou alternativu, která je pro vaše potřeby nejvíce vyhovující. Požadavky volajících se logicky liší podle jejich preferencí a správné zvolená varianta vám může ušetřit i několik stovek měsíčně. U operátorů se dají najít speciální nabídky například pro studenty, podnikatele nebo seniory a na své by si tak měl přijít skutečně téměř každý. 

Rámcové a kolektivní smlouvy 

Operátoři nabízejí výhodnější ceny pro významné zákazníky a z toho důvodu můžete dosáhnout v rámci kolektivních a rámcových smluv na velmi zajímavé podmínky. Informujte se u svého zaměstnavatele, zda podobnou možnost nenabízí. Pokud nepochodíte, můžete smlouvu uzavřít například i v rámci rodiny. Pro více čísel budou ceny zkrátka vždy výhodnější než pro jednotlivce. 

Individuální vylepšení nabídky 

O zlepšení nabídky můžete s operátorem diskutovat i v případě, že je vaše smlouva individuální a je vázaná pouze k jednomu číslu. Zavolejte na infolinku a nechte si představit všechny možné alternativy. Jistě se domluvíte na oboustranně výhodném kompromisu, který může snížit cenu paušálu nebo vám zajistit lepší služby za stejné peníze. 

Výhodné balíčky 

Celá řada dnešních mobilních operátorů nabízí kromě telefonních služeb například také připojení k internetu nebo kabelovou televizi. Není proto od věci tyto služby sloučit a získat množstevní slevu. Informujte se o tom, zda váš poskytovatel tuto cestu umožňuje a jaké jsou případně její konkrétní podmínky. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *