Správa vašich financí nikdy nebyla snazší. Pomoct mohou aplikace
Finance

Správa vašich financí nikdy nebyla snazší. Pomoct mohou aplikace 

Rozhodli jste se, že s příchodem nového roku začnete více šetřit? Aby se vám to podařilo, musíte si udělat takzvanou inventuru výdajů čili zjistit, za co a kolik utrácíte. Jen tak se vám povede držet svých finančních cílů, pokud tedy budete mít pořádek. Abyste však nemuseli psát na papírky vše, co si koupíte, vyplatí se stáhnout si do svého telefonu pár mobilních aplikací. 

Spendee 

Pokud chcete zároveň podpořit českou tvorbu, nabízí se aplikace Spendee. Jedná se o aplikaci, ve které si budete moct evidovat prakticky všechno – nejen vaše výdaje, ale také příjmy, které si budete moct rozdělit do kategorií, a to například do bydlení, jídla, také dopravy nebo cestování.  

I když byste si nezakoupili plnou verzi této aplikace, která by vám automaticky evidovala veškeré pohyby na účtu a plnila je do skupin a kategorií, budete z aplikace nadšení. Nabízí vám skutečně mnoho – přehledné rozhraní i množství statistik, díky kterým si ve svých financích uděláte určitě pořádek.  

Wallet 

Pokud vám Spendee nepřiroste k srdci, možná to udělá aplikace Wallet, která má také své kořeny v tuzemsku. Jejím úkolem je flexibilně plánovat a také sledovat výdaje. Vytváří se v ní rozpočty, ale také finanční přehledy, které vám pomůžou ve chvíli, kdy stojíte před nějakým velkým finančním rozhodnutím.  

I zde můžete třídit vaše výdaje nebo příjmy do nejrůznějších kategorií, což se vám posléze promítne do vámi stanovených rozpočtů.  

Finkulačka 

Potřebujete si spočítat výnos z investovaných peněz? Chcete zjistit, kolik vás bude přesně stát úvěr nebo hypotéka? Finkulačka je užitečnou aplikací přesně pro tyto případy a překvapí vás rozhodně velmi originální rozhraní.  

Dokonce vám pomůže zjistit, jak vysoké tedy náklady na půjčku budou, ale také kolik reálně přeplatíte či naopak jaké mohou být výnosy v různých případech. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *