Adrenalinové zážitky pro muže a chlapy
Lifestyle

Adrenalinové zážitky pro muže

Sehnat dnes originální dárek pro muže nemusí být vůbec jednoduché. Pokud chcete opravdu před svým protějškem zazářit, měli byste se zaměřit na něco, po čem s největší pravděpodobností touží, ale vy o tom nevíte. Jedním z účinných tipů jsou adrenalinové zážitky, které jsou určeny přímo pro muže.

Sportovní vozy a projížďky

Téměř každý muž miluje luxusní vozy. Co teprve řekne na to, když mu sdělíte, že se s jedním z těchto vozů bude moct projet? Ať už na specializovaném okruhu nebo po městě, věřte nám, že mu tím uděláte obrovskou radost. Jestliže budete mít zájem projížďku absolvovat s ním, lze si automobil vypůjčit i na 24 hodin, pokud ovšem naleznete společnost, která se zbývá i dlouhodobými pronájmy. Společně tak můžete vyrazit poznávat město v rychlém autě. Od BMW, přes AUDI až po FORD MUSTANG nebo FERRARI.

Adrenalinové zážitky pro muže

Jestliže si váš muž hraje neustále na velkého drsňáka, měli byste předchozí dárek trochu poupravit. U aut zůstaneme, ale s tím rozdílem, že se přesuneme do terénu. Řeč je o větších SUV vozech, které nemají problém projet i obtížný terén. Mezi ty nejatraktivnější automobily patří bezesporu Hummer nebo Jeep.

Škola smyku

U automobilů ještě zůstaneme. Má váš muž chuť trochu si zadriftovat pod vedením zkušených lektorů? Naučit se ovládat vůz v momentě, kdy se dostanete do smyku? Pak je škola smyku ta pravá, ve které se naučíte spoustu tipů a fint, jak získat nad svým vozidlem převahu ve chvíli, kterou nečeká téměř nikdo. Mluvíme tady o smyku, který se může přihodit téměř kdykoli.

Posledním tipem je skok padákem. Od aut se přesouváme do vzduchu. Pokud už váš partner absolvoval jízdu rychlým supersportem, neházejte flintu do žita. Šance se nabízí ve skoku padákem, který je bezpochyby považován za adrenalinový zážitek. Tady už záleží na tom, zda si váš partner troufne či nikoli. Zkuste mu váš dárek opatrně naznačit nebo se ho chytře vyptávat na otázky, které vám při rozhodování pomohou.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *