joinus
Práce

Buďte součástí světa informačních technologií

Do práce nemusíte chodit s žalem na srdci, ale jde to i s úsměvem na rtech. Mnozí lidé opravdu vstávají ráno s radostí, těší se do práce, kde na ně čeká řada výzev. I vy můžete mít takové zaměstnání, stačí, když odešlete svůj životopis do firmy U&SLUNO. Aktuálně hledají nejen ty, kteří chtějí být součástí světa informačních technologií a kteří se chtějí v tomto odvětví vzdělávat a zdokonalovat.

Dnes už není jen snem práce, do které byste se těšili a která by vás naplňovala. Dnes je taková práce realitou, možná jste jen doposud neměli štěstí na svého zaměstnavatele. Pokud jste doposud pracovali v oboru IT, ale stáli jste na místě, ničemu novému jste se nenaučili a práce byla jen stereotypní, proč zaměstnání nezměnit? Ve firmě U&SLUNO je stereotyp tabu a neustálé vzdělávání je samozřejmost.

Proč se stát členem týmu U&SLUNO?

Ostravská firma U&SLUNO aktuálně shání posilu do svého týmu (aktuálně volné pracovní pozice najdete na joinus.cz, seznam hledaných pracovníků je pravidelně aktualizován). Stanete se novým specialistou softwarových aplikací nebo z vás bude konzultant? Ať už zvažujete odeslat životopis na jakoukoli nabízenou pozici, je třeba vědět, proč se členem týmu U&SLUNO stát.

Firma U&SLUNO nabízí nejen přátelské pracovní prostředí, ale také pružnou pracovní dobu a různorodou, rozmanitou práci. Kromě milého kolektivu vás na pracovišti také čeká skvělá káva a takzvané čokoládové středy. Je zde možnost pracovat formou Home Office, což ocení hlavně ti, kteří nebydlí v Ostravě ani v jejím blízkém okolí.

O U&SLUNO

Firma U&SLUNO je dnes dynamickou a moderní společností poskytující poradenské služby pro retail, logistiku a distribuci. Kromě toho se zaměřuje i na informační technologie. Neváhejte a staňte se součástí jejího týmu. #joinus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *